Video

Emilia u Jimmyho Fallona

20. března 2014 v 13:25 | britain_xx

Včera, 19. března, byla Em hostem v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. To mě pravdu potěšilo, protože Jimmyho mám opravdu ráda a moc ráda se koukám na videa z jeho show. Na youtube je zveřejněno zatím jenom tohle jedno video, kde Em mluví o svém konkurzu na Daenerys. Dále ale také mluvili o tom, jak Em prožila své prví zemětřesení, nebo jak si Madonna vypůjčila její kostým Daenerys.

Premiéra 4. série GOT - New York - videa

19. března 2014 v 20:17 | britain_xx

Vypadá to, že obnovím blog. Máte radost? :D :)

Včera, 18. března, se v New Yorku konala světová premiéria čtvrté série Game of Thrones. Objevila se spousta herců seriálu, já pro vás teď mám zatím jedno video z akce. Rozhovor se spoustou herců ze seriálu, kteří odpovídají na fanouškovské otázky z facebooku. Objeví se samozřejmě i Em.

Game of Thrones | Violin Cover

28. srpna 2013 v 20:36 | britain_xx
Žádné novinky se o Em neobjevují to mě šíleně žere, protože blog tak zůstává neaktualizovaný a to mi opravdu vadí.. no, mám tu pro vás alespoň jedno video. Je to úvodní znělka Game of Thrones hraná na housle, je to opravdu skvělé. Video už je staré dva roky, ale.. já jsem na něj narazila až teď, takže pokud ho také ještě neznáte, tak si ho užijte! :)

Game of Thrones - Season 3 - Deleted Scene

17. srpna 2013 v 19:29 | britain_xx
Spolu s vydáním kompletní třetí série na DVD a Blu-Ray, které je stanoveno na 18. února 2014, byla zveřejněna vymazaná scéna ze třetí série. Scéna je to s Tywinem Lannisterem a mistrem Pycellem. Už je to pár dní, co byla scéna zveřejněna, ale video bylo dostupné pouze externě, konečně je ale i na youtube.

Game of Thrones - Epic scene - Daenerys

15. srpna 2013 v 9:00 | britain_xx
Připomeňme si jednu epickou!!!! scénu Daenerys. Jde o 4. epizodu třetí série. Bože, mohla bych se na to dívat pořád dokola!

 
 

Reklama
..::I AM FAN::..