News E

Příprava na roli Sarah Connor

19. března 2014 v 20:25 | britain_xx

Emilia se připravuje na svou roli Sarah Connor v novém Terminátorovi. Zatím se netočí, ale Emilia se musí opravdu pečlivě připravit. Tady je krátký výňatek z nedávného rozhovoru.

"Celé dny trávím tréninkem s různými zbraněmi. Střílím ze zbraní, posiluju, dělám kickbox a tak celkově nakopávám spustu zadků. A ještě ke všemu nemůžu jíst nic, co chutná dobře. Všechno na těch talířích vypadá tak dobře a já nic z toho nemůžu. Ani jednu věc z tohoto stolu. Až na čaj. Jeden šálek čaje. Bez cukru. Bez smetany."

Kdyby se Daenerys nestala Emilia

18. srpna 2013 v 19:46 | britain_xx
Představovali jste si někdy v roli Daenerys Targaryen někoho jiného než famózní Emilii Clarke? Že ne? No, já také ne. Ale role Daenerys měla původně připadnout herečce Tamzin Merchant, tu můžete znát třeba z Pýcha a předsudek, z Tudorovců nebo z Jany Eyrové. Nakonec byla ale do role obsazena naše milá Emilia, protože byla v době kastingů méně známá než Tamzin Merchant. No, určitě by seriál byl úplně jiný, kdo ví, třeba by Tamzin byla lepší Daenerys, ale stejně jsem ráda, že můžu v "Trůnech" vídát Emilii.

Emilia Clarke as Anastasia Steele in 50 Shades of Grey?

14. srpna 2013 v 19:21 | britain_xx
Jistě znáte knižní bestsellerovou sérii Fifty Shades. Erotické romány od E. L. James, s hlavními postavami, kterými jsou studentka Anastasia Steelová a miliardář, podnikatel a hlavně ten nejnádhernější, nejtajemnější a .. prostě k sežrání Christian Grey. Pokud jste četli, tak víte o co jde, pokud jste nečetli, tak vám o tomto skvostu určitě někdo pověděl. Já jsem četla první i druhý díl, ale spíš jenom proto, abych věděla, co na tom všichni mají. No, co asi? Je to prostě o sexu. Nic víc, nic míň.
Ale! Určitě i víte, že je plánován na přšístí rok film. O obsazení se pořád diskutuje, od fanoušků už bylo návrhů stovky, ale žádné oficiální ještě není. Ale několik webů i fanoušků začalo přemýšlet a "navrhovat" do obsazení hlavní role Anastasie Steele právě Emilii Clarke.
BOŽE! NE! Doufám, že Em o tuhle roli zájem nemá, vůbec se na takovouhle roli nehodí a prostě ji v tom filmu nechci. :D
Co si o tom myslíte? Emilia Clarke jako hlavní role v "pornu pro maminy", nebo ne? :)

 
 

Reklama
..::I AM FAN::..