News

Konec Game of Thrones?

20. března 2014 v 17:22 | britain_xx

Co myslíte, kolika sérií veleúspěšného seriálu se ještě dočkáme?

Tvůrci seriálu David Benioff a D. B. Weiss vědí, že seriál má svou určitou životnost a vědí, že dlouho vydrží. Oni by rádi seriál "zabalili" po sedmi až osmi sériích. "Seriál by neměl pokračovat jen proto, že prostě může," říká Weiss, "myslíme si, že kdybychom se seriálem pokračovali pořád dál a dál, a snažili se z něj vytřískat co nejvíc peněž, nakonec by jej to úplně zničilo."

Game of Thrones - názvy prvních pěti epizod

20. března 2014 v 17:16 | britain_xx

Názvy prvních pěti epizod jsou již známy. A vypadají opravdu dobře. Druhá epizoda bude pravděpodobně svatba Joffreyho a Margaery, na tu se opravdu těším ! Nechtěla jsem názvy do češtiny překládat, protože doslovné názvy zní většinou divně, ale tak alespoň pro ty, kteří angličtinou moc nevládnou.

4x01 - Two Swords (Dva meče)

4x02 - The Lion And The Rose (Lev a růže)

4x03 - Breaker Of Chains (Lamač řetězů)

4x04 - Oathkeeper (Ten, kdo drží sliby)

4x05 - First Of His Name (První jeho jména)

Joseph Gatt to Play Magnar of Thenn

21. srpna 2013 v 19:48 | britain_xx
Styr, magnar Thennů je obsazen. Nechci vám popisovat, co je jeho role zač, potože pokud jste nečetli knihy, tak by to pro vás mohl být docela velký spoiler, si myslím:), můžu vám ale určitě říct, že bude hrát Divokého, ale jeho scény budu určitě VELKÝ! A o jakého herce vůbec jde? Narozeného na Maltě, žijícího v Londýně - Joseph Gatt.

Tommen Lannister - recast?

21. srpna 2013 v 19:25 | britain_xx
Vypadá to, že bratr krále Joffreeyho - Tommen Lannister - bude v seriálu přeobsazen. Nově ho bude hrát herec Dean-Charles Chapman. Tahle volba může být poněkud překvapivá, protože Chapman se v Game of Thrones už objevil! Jistě si pamatujete na zajatce, chlapce, které zajal lord Karstark a poté je nechal popravit, za což byl králem Robbem Starkem popraven, no, tak právě Dean-Charles Chapman byl jedním z těchto vězňů.

Proč je Tommen Lannister přeobsazen? Je to kvůli jeho osudu, který ho ve čtvrté sérii a potom dále čeká? Vy sečtělí, určitě víte, o co se jedná - ach, jak mě tohle baví, vědět, co se stane!:). Je zajímavé, že do tak velkého seriálu, jako je Game of Thrones, obsadili někoho, kdo v seriálu už hrál, i když naprosto maličkou roli. Je jasné, že malý král bude vypadat naprosto odlišně, ale .. přeci jenom. Je to zvláštní, nemyslíte?

Game of Thrones Season 3 DVD/Blu-Ray box set

14. srpna 2013 v 20:34 | britain_xx
18. února 2014 oficiálně vychází 3. série Game of Thrones na DVD a Blu-Ray. Už teď je ale možné si předobjednat tuto limitovanou edici. Nebo-li, když už není možné mít opravdového draka.. Není to ale žádná levná záležitost, tato srandička na Amazonu stojí 104,99 dolarů, což je v přepočtu na české koruny něco kolem dvou tisíc. No, pokud tuto limitovanou edici chcete mít doma, tak na Amazonu má teď jedinečnou možnost. Ale vypadá to krásně, to zase né že né. :)

TCA Awards 2013

5. srpna 2013 v 11:13 | britain_xx

Nejen že se na na sobotním (3. 8.) udílení cen Television Critics Association objevili Emilia a Kit, ale odnesli si také zasloužené ceny. Kit Harington si odnesl ocenění za herce roku a samotný seriál Game of Thrones si zaslouženě! získal ocenění drama roku 2013.
 
 

Reklama
Reklama
..::I AM FAN::..