Information Articles

Nový vzhled a moje řeči #1

15. srpna 2013 v 10:26 | britain_xx
Takže, pokud sem chodíte pravidelně, tak jste si určitě všimli, že je na blogu nový vzhled:) fotky na něm jsou stejné jako na minulém, který jsem ještě vytvářela já, ale tento nový je světlý krásný a je od Bey. Doufám, že se vám líbí, protože mě se opravdu líbí.
No, co bych ráda řekla dál. Píšu to často, ale.. kolem Emilie se toho moc neděje, fotky z natáčení se už nějaké objevily, ale na žádné nebyla Emilia, ale aspoň něco. Konečně jsem dočetla třetí díl série Píseň ohně a ledu - Bouři mečů - což je samozřejmě pro ty méně sečtělé předloha k seriálu Game of Thrones, a řekla jsem si, že si dám na chvíli od tohoto brilantního světa pauzu, ale bohužel.. nějak se mi to nepovedlo a už jsem rozečetla čtvrtý díl, Hostinu pro vrány.. jelikož třetí díl mi přišel zatím nejlepší ze série, tak si myslím, že Hostina bude zatím tím nejhorší, protože v tomhle díle není spousta z mých nejoblíbenějších postav a je to samý Greyjoy.. ew!! :D
Je bezvadné vědět, co se stane ve čtvrté sérii, kdo všechno umře.. pokud jste četli knihy, tak víte:) ale kdo ví, třeba zemře ještě někdo navíc.. a znáte to, ve Hře o trůny není nikdo v bezpečí! :)
Dále.. můžete se pořád zapisovat do fanclubu Emilie Clarke i do fanclubu samotného seriálu Game of Thrones.
Nijak mě nenapadá, co bych vám ještě mohla říct:) ale, v tomto článku je také anketa o největšího "zloducha" v GoT, tak hlasujte:) já mám docela jasno ! :D
Ah, a ještě něco, pořád můžete volit fotku měsícě září!

tak se mějte;)


Malá propagace

11. srpna 2013 v 20:59 | britain_xx
Ráda bych si udělala takovou malinkou reklamu na svůj druhý blog. Je zaměřený na herečku Tatianu Maslany a seriál Orphan Black. Vím, že drtivé většině z vás to asi moc neřekne.. což je mi opravdu líto, protože Tatiana je úžasná herečka a věřte tomu, že jednou bude brutálně úspěšná! :) No, ale. Ráda bych aby se co nejvíce lidí dozvědělo o seriálu Orphan Black, proto jsem napsala takový.. seznamující článek, byla bych moc ráda, kdybyste se podívali a článek si přečetli. Třeba právě hledáte nějaký nový seriál, tak je možné, že OB by mohlo být právě pro vás.

Jste úžasní, žeru vás :-*

New layout

4. srpna 2013 v 18:10 | britain_xx
Dneska jsem se pokusila vytvořit nový vzhled, protože ten fialový, co tu byl předtím byl opravdu k
pláči. No, tento je sice také, ale co můžu, když víc nezmůžu? :D Každopádně, tohle je pravděpodobně vrchol mé "grafické kariéry" :D Což si Emilia určitě nezaslouží, ale sehnat někoho ochotného, kdo vytvoří někomu cizímu lay, a ještě ke všemu úplně novému blogu je opravdu těžké.. takže, pokud by se vám chtělo... ? :) :D Ne, víte jak:) věřím, že brzy někoho ochotného seženu.. ještě musím dodělat menu, ale to až k večeru, nebo zítra, protože začíná bouřit.. Konečně snad bude dýchatelnější vzduch ! :)
 
 

Reklama
..::I AM FAN::..