Behind the Scenes

Game of Thrones - Behind the Scenes - season 3

12. srpna 2013 v 19:13 | britain_xx

Byly zveřejněny naprosto dokonalé fotky! Studio Spin VFX, které se zabývá filmovými a televizními vizuálními efekty zveřejnilo přes třicet fotek z natáčení třeté série GoT. Můžete na nich vidět, jsk probíhalo natáčení některých scén. Například když divocí přelézali přes Zeď, stany divokých, obry, zlovlky.. no, je toho spousta a pro pravého fanouška seriálu je to opravdu lahoda pro oko. Studio vydalo i krátkou oficiální zprávu, moc jsme se toho z ní však nedozvěděli, možná jenom to, co bylo nejtěžší natočit. No, ano, není asi překvapením, když řeknu, že to bylo přelézání divokých přes Zeď.

adtHXxtBabsBGwEracxPgglGabf14oAJabdtXEe7
(najdete více jak 30 fotek!!)

K fotkám bylo zveřejněno i video, to však na blog vložit nejde, takže pouze přes odkaz. Opravdu stojí za to !

EDIT. Video je už přístupné i na YouTube. Takže tady je :

Game of Thrones | Behind the Scenes - Season 4

11. srpna 2013 v 13:44 | britain_xx

Konečně se objevily nějaké fotky z natáčení čtvrtvé série. Nejsou to moc kvalitní fotky, ani toho na nich není moc vidět, ale konečně NĚCO! Takže, co tu máme..

Na první fotce dveře od šatny (?) Šae. Potom komparzisté.. spousta komparzistů, kdo ví, na jakou scénu to bude, že by Joffreyho svatba? Další tři fotky.. podle všeho to vypadá, že jsou tam herci, kteří hrají postavy v Malé radě. Můžete vidět třeba Joffreyho, Varyse, Kevana Lannistera, Maceho Tyrella.. a další, bohužel fotky nejsou tak kvalitní, abych stoprocentně určila, kdo je kdo.

advHVxlD adrGDv0G abjL3e88 abqbEYFA abv6EJoG


A další tři fotky byly vyfoceny s největší pravděpodobností po natáčení, protože herci a štáb jsou v hospodě/baru a užívají si volné chvíle. Opět můžete vidět třeba Finna Jonese (Loras Tyrell), Conlentha Hilla (Varys), nebo Sibel Kekilli (Shae).

adnd7zfD ablJ7MUd abiI0vSU

Mám opravdu radost, že se konečně nějako fotky objevily.. jenom mě mrzí, že s Emilií zatím nic.
 
 

Reklama
Reklama
..::I AM FAN::..