VOTE - Who is the worst villain on Game of Thrones?

15. srpna 2013 v 21:03 | britain_xx

Volte v anketě, kdo je ten nejhorší padouch v Game of Thrones? Upozorňuji předem, že článek obsahuje spoilery ze všech tří sérií Game of Thrones. Já mám docela jasno, za mě je to asi Joffrey, nebo možná lord Tywin.. třeba taková Cersei.. té je mi možná až trochu líto, i když si mou lítost nezaslouží!! :D No, jsem opravdu, opravdu zvědavá na vaše názory! :) Pokud bude zájem, třeba podobných anket bude víc.


1. Joffrey Baratheon


V první sérii se Joffrey jako kruťas až tak moc neprojevoval, rozhodně se nechoval jako svatoušek, ale to, co předváděl ve druhé a třetí sérii.. grr. Ve druhé sérii si vyléval vztek hlavně na nevinné Sanse Stark, choval se k ní tak krutě jak jenom mohl, veřejně ji ponižoval a urážel, i přes to, že jejich svatba byla zrušena. Ani ve třetí sérii nenechal Sansu na pokoji, když se dozvěděl, že Sansin bratr, Robb, je mrtvý, chtěl nebohé Sanse naservírovat bratrovu hlavu na své svatbě. Na své svatbě se však dočkal jiného vzrušení, muhahá!!!

2. Walder Frey


Walder Frey umožnil Robbovi a jeho armádě bezpečný přechod, jako výměnu mu Robb slíbil, že si vezme některou z jeho dcer. Jak ale dobře víte, Robb pojal za manželku jinou ženu a Walder Frey se cítil uražený, proto se podílel na takzvané Rudé svatbě, jedné z nejepičtějších scén celého seriálu, zabil lady Catelyn, Robbovu ženu Jeynne, i samotného Robba.

3. Roose Bolton


Nejprve bojoval po boku Mladého vlka jako vazal rodu Starků.. po spoustě událostí se usadí na Harrenově jako pán Harrenova z pověření Pána Seveu. Na Harrenově se potkává s chlapcem Arrym, kterým je ve skutečnosti mladší sestra jeho krále Arya Stark. Arya je svědkem spousty činů, které Roose Bolton udělal, dostal svému znaku - muž stažený z kůže. Přesto si ale Roose Bolton není jistý, jestli je jeho loajalita opravdu na straně Mladého vlka.. Ve Dvojčatech na svatbě Edmura Tullye zrazuje rod Starků a z pověření samotného Tywina Lannistera osobně zabíjí Krále Severu, Robba Starka.

4. Cersei Lannister


Poté, co malý Bran Stark nachytal Cersei a Jamieho při krvesmilstvu a byl Jamiem shozen z věže byla ráda, že Bran na všechno zapomněl. Ale Ned Stark byl také chytrý muž a vše mu došlo. Než však stihl všechno oznámit králi Robertovi, Robert zemřel, čí asi vinou? Cersei ale nenechá vládnout Neda po Joffreyho boku, když Joffrey ani není právoplatný král a Ned to ví. Starkovi muži jsou pobiti a Ned na příkaz Cersei uvězněn a později také popraven. Když Stannis Baratheon napadne Královo přístaviště je Cersei připravena zabít sebe i své děti, aby se nedostali do rukou Stannise.

5. Tywin Lannister


Joffrey byl krutý, ale není Tywin Lannister ještě krutější? Jen to nedává tolik najevo? Má cenu říkat něco víc, než Rudá svatba .. ? Myslím, že ne.

Hlasujte v anketě, kdo je největší zloduch v Game of Thrones! V anketě je ještě více jmen, než tady v článku. Hlasujte a napište, proč jste hlasovali právě pro něj/ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | E-mail | Web | 15. srpna 2013 v 21:50 | Reagovat

Hlasovala jsem pro Roose Boltona. Theon pro mě padouch není. Nemám ho ráda, scény s ním, a ani kapitoly v knize s ním mě vyloženě nebaví, ale po pravdě mi ho je docela líto. Tak nějak nikam nepatří, ani ke Starkům a ani ke své rodině. Krastera, Malíčka, Ramsay a Melissandru jako padouchy zatím nijak neberu a přijdou mi jako skvělé zpestření (ale uvidím, jak se vyvinou dál). Nemohla jsem hlasovat ani pro Lannistery. Jsou to sice hajzlíci, ale aspoň to přiznají a upřímně, bez nich by to byla nuda. Rozhodovala jsem se mezi Freyem a Boltonem. Nakonec to byl Bolton kvůli tý jeho zradě a pak i zavraždění Robba =(

2 Patty Patty | Web | 18. srpna 2013 v 9:46 | Reagovat

Joffrey. Toho odporného blonďatého parchanta nesnáším už od první série. A na jeho svatbu už se nesmírně těším, muhehe :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
..::I AM FAN::..