Interview for deadline.com

19. srpna 2013 v 13:18 | britain_xx
Na webu deadline.com byl zveřejněn rozhovor s herci, kteří jsou nominovaní na cenu Emmy, protože je Emilia taktéž nominovaná za roli Daenerys, tak pár otázek patřilo i jí. Takže.. tady jsou:

deadline.com: Proč si myslíte, že se stala Daenerys takovou ikonou?
Emilia: Myslím, že je pro to několik důvodů. George R. R. Martin napsal postavu, která prochází jistým procesem. Z mladé dívky, kterou máte potřebu chránit se stane silná žena a vůdkyně. A také, určitě draci! Myslím, že jedním z důvodů, proč je Daenerys tak populární je ten, že draci jsou opravdu cool a jejich magie opravdu nechala mou postavu vyniknout.

deadline.com: Fantasy není normálně žánr, který by se objevil v nominacích na Emmy. Proč si myslíte, že tento seriál dokázal tak prorazit?
Emilia: Je to hodně o scénáři. Celé je to mnohem větší než jenom žánr. Trvalo to tři série, než se seriál dostal tam, kde je teď. A myslím, že David Benioff a Dan Weiss opravdu uspěli s úžasným scénářem, bezvadnýmu zápletkami, výborně napsanými postavami, v tomto typu seriálu je prostě možné všechno. Šokující stránka seriálu je opravdu silná. A výjimečné jsou také detaily. Naprosto se vymyká všem stupnicím v televizních seriálech.

deadline.com: Jak zvládáte práci s vizuálními efekty? Jak to na natáčení probíhá s draky?
Emilia: Kdykoli jsem oddělená od draků, že s nimi ve scéně nejsem přímo v kontaktu, tak máme sochy, které jsou opravdu brilantní a opravdu si na nich zakládám. Ale kdykoli mám draky opravdu držet, nebo je hladit, tak vlastně hraju s tenisovým míčkem, je to legrační ale opravdu náročné. Občas se přistihnu jak přemýšlím nad otázkami jako jsou: "Jaký je to vůbec pocit sahat na dračí šupiny? A kolik takový drak váží?"

EDIT 24. 8. 2013: tato část rozhovoru je opravdu překládána z deadline.com ale originálně rozhovor pochází ze srpnového čísla magazínu AwardsLine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
..::I AM FAN::..